ללמוד תכנות בבית תכנה

אודות הקורס

התכנית פותחה ומועברת ע"י ירון ביטון, ממעצבי קורס התכנות של בסמ"ח (ממר"ם) ומתוך ניסיון בהכשרת אלפי מפתחים מאז 1996. מסלול הלימודים כולל 12 שבועות של לימוד יומיומי אינטנסיבי ובסופו אפשרות תעסוקה באחד התחומים האטרקטיביים ביותר בשוק. אנחנו מלמדים לכתוב קוד. וכפי שלומדים להיות נגר בבית מלאכה, כך נכון ללמוד קידוד בבית תוכנה.

מיסטרביט היא בית תוכנה מוביל בתחום טכנולוגיות ה WEB, ומבצעת פרוייקטים עבור לקוחות מגוונים בארץ ובעולם. מתוך הצרכים הקיימים בשוק בנינו את ההכשרה. הצוות שלנו מורכב ממפתחים מוכשרים עם רצון ויכולת לחלוק את הידע שלהם עם מפתחים אחרים. אנחנו מחוייבים לייצר עבורכם סביבת לימוד אופטימלית – תלמדו מהר משחשבתם שאפשר ותהיו מוקפים באנשים מוכשרים שיקחו אתכם קדימה.

תהליך הקבלה

כדי להתקבל לקורס, על המשתתפים להגיע לערב פתוח, בו אנחנו נותנים את כל הפרטים על הקורס ומעבירים שיעור נסיון. בתום השיעור המשתתפים מקבלים אתגר לבית, אותו עליהם להגיש תוך שבוע מהערב הפתוח, אתגר המדמה עבודת מתכנת כפי שהיא בחיים האמיתיים. אלו שעוברים את האתגר מוזמנים לראיון לקראת קבלה לקורס.

הערב הפתוח והאתגר הם הזדמנות מצויינת עבורכם לחוות את סגנון הלימוד שלנו ולהתנסות במשימת תכנות למתחילים, כך תוכלו לראות אם תהנו בקורס ואחריו בעבודה.

הצוות שלנו מורכב ממפתחים מוכשרים עם רצון ויכולת לחלוק את הידע שלהם עם מפתחים אחרים. אנחנו מחוייבים לייצר עבורכם סביבת לימוד אופטימלית – תלמדו מהר משחשבתם שאפשר ותהיו מוקפים באנשים מוכשרים שיקחו אתכם קדימה.